Kartal Bosch Servisi 0216 371 48 40 Hakkında & Yorumları

Buzdolabı konusunda profosyonel kadromuz ile Bosch Beyaz Eşya markalarının servis hizmetini kapınızda vermekteyiz. Yedek parçanın orjinal yada muadil ürün kullanılması tamamen sizin tercihinize bağlıdır. İki ürün içinde teknik servis elemanlarımızdan yada çağrı merkezimizden teklif alabilirsiniz. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan tüm Bosch kombi cihazları için arıza tespit, onarım ve bakım servisimiz bulunmaktadır. 2018 yılı, Nisan ayında, İstanbul Kartal’da açılan OtoDoktor Kartal şubemiz, Adana’nın devamı niteliğinde olup, mevcut 10 yıllık tecrübenin üzerine inşa edilmiştir. 6500 m² toplam kapalı alanı ile Türkiye’nin önde gelen hasar ve bakım onarım tesisleri arasında müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

İstanbul Bosch servisimiz; uzun yıllardır sektörde olan, alanında uzman teknik servis ekibi ile Kartal, Kartal başta olmak üzere tüm İstanbul hizmet veren bir teknik servistir. Sizlerde Kartal civarında ikamet ediyor ve Bosch servisine ihtiyaç duyuyorsanız, hemen vakit kaybetmeden servis hizmetimiz ile tanışabilirsiniz. Bosch beyaz eşya servisi, Bosch servis bakımı, onarımı ve Bosch servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız. Firmamız İstanbul, ve diğer ilçelerde tüm Bosch marka beyaz eşya modellerinin bakım, onarımı ve arıza tespitinin özel servis ünvanı ile gereken tüm çalışmaları yapma bilgisi ve tecrübesine sahiptir. Arızalı olan bir beyaz eşyanız için Kartal Bosch servisi olarak servis hizmeti vermekteyiz.

Renault Captur 1.5 Dci Euro5 Kızdırma Bujisi Bosch 8200682592

Yeni Bosch kombi projenizde birde bizden Bosch kombi fiyat teklifi isteyin. Kim bilir belki de Hürriyet’deki yeni kombi tamirciniz biz olabiliriz. Bir telefonla ulaşabileceğiniz Hürriyet’deki Bosch kombi tamircisi yerine size uzak Bosch kombi servisleriyle paranızı çöpe atmayın. İnşaat sektörü krizden ve mevsimlik olumsuzluklardan etkilenmeyen ve sürekli çalışan sektörler arasında yer alır.

Add comment